İletişim: 0312 319 65 65

Batıkent Evden Eve Nakliyat


Batıkent Evden Eve Nakliyat


Batıkent evden eve nakliyat
sektörü içerisinde yıllardır hizmet sunan firmamız üst düzey ve kusursuz hizmet ile müşterilerini buluşturmaya devam ediyor. Batıkent bölgesi insanlarımıza bakıldığında geneli kaliteli ve lüks hizmeti tercih etmektedirler. Ankara’nın dolayısıyla Batıkent’in en köklü ve saygın firmalarından olan şirketimiz müşterilerine her daim kaliteli, güvenli, hızlı ve zamanın da hizmet sunmaktadır.


Batıkent’te yaşıyorsunuz ve taşınmaya mı karar verdiniz?

Bizleri aramanız en doğru karar olacaktır.

Bizleri aradığınız da nemi olacak?

Batıkent evden eve nakliyat işleminiz için bizi aradığınızda öncelikle sizlerin belirlediği tarih ve saat diliminde keşif amaçlı ekspertiz göndermekteyiz. Ekspertiz elemanımız eşyalarınızın analizini yapmakta ve kullanılacak paketleme malzemesi seçimi, araç tercihi, asansörlü nakliyat uygunluğu ve kaç kişilik ekip ile işin tamamlanmasını tespit edecektir. Anlaştığımız takdirde firma sözleşmesi yapıp tarih belirleyerek adresinizden ayrılacaktır.

Taşınma tarihiniz geldiğinde ekibimiz ve aracımız belirtilen saat dilimizden on beş dakika önce adresiniz de olarak eşya sökümü ve paketleme işlemlerini kusursuz şekilde yapacaklardır.

Evinizde bulunan tüm eşyalarınızın söküm ve paketleme işleminin son bulmasıyla birlikte eşyalarınız ekibimiz tarafından nakliye aracımıza taşınmakta olup araç içerisinde düzenlenmesi yapılarak zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilecektir.

Ev eşyalarınızın ya da büro eşyalarınızın araca yükleme işlemi tamamlandıktan sonra aracımız yeni evinize doğru yola çıkacak ve yeni adresinize varacaktır. Yeni adresinize tam zamanın da varan araç personelimiz eşyalarınızın dairenize taşınma işlemini yapacaklardır.

Eşyalarınız dairenize taşınırken mobilyacı personel söküm yaptığı tüm mobilya aksamını sizlerin belirlediği oda ve yerlerinde montajını yapacaktır. Mobilya montajı ve araçta bulunan eşyalarınızın dairenize taşınma işlemi tamamlandıktan sonra ekibimiz eşyalarınızı kontrol etmenizi ve yapılması gereken bir işlemin olup olmadığı yönünde sizlere soru yöneltip bilginizi alacaklar.

Sizlerin onayı ile evden eve nakliyat süreciniz tamamlanmış olup müşteri memnuniyet formunu doldurmanızın ardından ekibimiz oradan ayrılacaklardır.

Batıkent evden eve nakliyat için en çok tercih edilen Batıkent evden nakliyat firmaları arasında yer almaktayız. Bizlerle yapacağınız tüm çalışmalarda eşyalarınız sigorta ve sözleşme ile güvence altına alarak hizmet sunmaktayız.  

Batıkent Şehirler Arası Nakliyat

Batıkent Asansörlü Nakliyat

Batıkent Eşya Depolama

Galeri
İletişim